ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، ۲۳ ام آذر, ۱۳۹۵، ساعت ۱۶:۰۰

مصوبات

دستور

۱- گزارش دبیر جلسه در خصوص عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ۲- گزارش مصوبات کارگروه فرعی ۳- بررسی مشکلات واحدهای صنعتی استان

استانی

زمان مکان

سه شنبه - ۲۳ ام آذر, ۱۳۹۵, ساعت ۱۶:۰۰
سالن باقرالعلوم استانداری

اعضا

در ابتدای جلسه آیاتی از قرآن کریم توسط قاری محترم تلاوت و فرازی از وصیت نامه شهید ***** در جلسه خوانده شد . پس از آن دبیر جلسه به حاضرین جلسه خیر مقدم گفته و گزارشی از عملکرد کارگروه تسهیل در سال ۹۵ ارائه نمودند. بر اساس گزارش ایشان در سال جاری ۱۶ جلسه کارگروه اصلی و ۱۴۵ جلسه کارگروه فرعی تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شده که منجر به تصویب ۴۸۴ مصوب مربوط به ۳۱۵ واحد صنعتی ، معدنی ، کشاورزی و گردشگری گردیده است. ضمنا ایشان عنوان نمودند از ۴۳۵ مصوب کارگروه تا تاریخ ۲۴/۰۸/۱۳۹۵ ، ۳۱۲ مصوب انجام شده ، ۱۱۴ مصوب در دست اقدام بوده و ۹ مصوب نیز به دلیل عدم اقدام توسط متقاضیان انجام نشده است.

در ادامه با توجه به دعوت برخی از مدیران واحد تولیدی که مشکلات آنها در کارگروه فرعی رفع نشده بود جهت حضور در جلسه ، از آنها دعوت به عمل آمد تا ضمن ارائه توضیحات کاملی از شرایط و مشکلات موجود ، درخواست خود ارائه نمایند. اعضاء اصلی جلسه نیز پس از شنیدن موارد و مشکلات ضمن تبادل نظر تصمیمات لازمه را اتخاذ نمودند.