ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، ۱۲ ام آبان, ۱۳۹۵، ساعت ۱۰:۰۰

دستور

ارائه گزارش عملکرد دستگاه های اجرایی در شش ماهه نخست سال

شهرستانی

البرز

زمان مکان

چهارشنبه - ۱۲ ام آبان, ۱۳۹۵, ساعت ۱۰:۰۰
سالن جلسات فرمانداري شهرستان البرز

اعضا

۵-مطالب مطروحه:

جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان البرز راس ساعت ۱۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۲/۰۸/۹۵ با حضور آقای نصیری معاون سیاسی و امنیتی و آقای سلیمانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و رؤسای محترم ادارات شهرستان البرز با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد.

در ابتدای جلسه آقای سلیمانی ضمن خیر مقدم و گرامیداشت روز ۱۳ آبان با اشاره به جلسات و دوره آموزشی اقتصاد مقاومتی و گذشت بیش از شش ماه از سال،  بیان کردند که اکنون به دنبال بررسی بازخورد و عملکرد ادارات در حمایت از تولید داخلی، اصلاح الگوی مصرف، استفاده حداکثری از منابع و سایر ارکان اقتصاد مقاومتی هستیم.

سپس آقای نصیری با اشاره به این موضوع که شش ماه دوم سال فرصتی مغتنم و مناسب جهت عملی کردن و اجرای طرح ها و پروژه های اقتصاد مقاومتی است، تلاش برای ایجاد اشتغال و کاهش رشد منفی بیکاری، افزایش تولید و بهره وری وصرفه جویی و استفاده از کارگران بومی را از مباحث و اقدامات کلیدی و مورد توجه دستگاهها دانستند. و شروع بازرسی های دوره ای از دستگاه ها را یادآور شدند.

در ادامه تعدادی از دستگاهها از جمله اداره امور مالیاتی، اداره امور منابع آب، اداره ورزش و جوانان، اداره صنعت و معدن وتجارت، اداره بهزیستی، اداره راه وشهرسازی، اداره برق، اداره گاز، بخشداری مرکزی البرز، اداره آب و فاضلاب شهری،  اداره تبلیغات اسلامی وشهرداری بیدستان گزارش اقدامات اقتصاد مقاومتی خود را ارائه نمودند.

در پایان جلسه آقای نصیری ضمن اشاره به این موضوع که گزارش اقدامات دستگاه ها در پایان سال به استان ارائه خواهد شد، از مدیران خواستند آمارهای شهرستانی ارائه دهند و مبحث آموزش و اصلاح الگوی مصرف به خصوص در اداره آموزش و پرورش و فنی وحرفه ای با جدیت تمام پیگیری شود