ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، ۲۸ ام مهر, ۱۳۹۵، ساعت ۱۶:۳۰

مصوبات

دستور

بررسی مشکلات واحدهای صنعتی استان ارجاعی از کارگروه فرعی

استانی

زمان مکان

چهارشنبه - ۲۸ ام مهر, ۱۳۹۵, ساعت ۱۶:۳۰
سالن باغستان سازمان جهاد کشاورزی استان

اعضا

در ابتدای جلسه آیاتی از قرآن کریم توسط قاری محترم تلاوت و فرازی از وصیت نامه شهید عباس شیری در جلسه خوانده شد . پس از آن آقای پرزحمت به حاضرین جلسه خیر مقدم گفته و گزارشی از عملکرد کارگروه تسهیل در سال ۹۵ ارائه نمودند. بر اساس گزارش ایشان در سال جاری ۱۱ جلسه کارگروه اصلی و ۱۱۵ جلسه کارگروه فرعی تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شده که منجر به تصویب ۳۸۴ مصوب مربوط به ۲۸۵ واحد صنعتی ، معدنی ، کشاورزی و گردشگری گردیده است. ضمنا ایشان عنوان نمودند از ۳۵۳ مصوب کارگروه تا تاریخ ۱۲/۰۷/۱۳۹۵ ، ۲۸۴ مصوب انجام شده ، ۶۰ مصوب در دست اقدام بوده و ۹ مصوب نیز به دلیل عدم اقدام توسط متقاضیان انجام نشده است.

در ادامه با توجه به دعوت از تعداد ۶ واحد صنعتی جهت حضور در جلسه از مدیران عامل شرکتها دعوت به عمل آمد تا ضمن حضور در جلسه توضیحات کاملی را از شرایط ، مشکلات و درخواست خود ارائه نمایند. اعضا جلسه پس از شنیدن موارد و مشکلات ضمن تبادل نظر تصمیمات لازمه را اخذ نمودند.

 در بین صحبتها استاندار محترم ضمن اعلام مجدد حساسیت موضوع تولید ، به کلیه مدیران استان اعلام نمودند که میبایست به تولید نگاه ویژه داشت و جهت رفع مشکلات آنها از تمامی توان موجود استفاده نمود و از مدیران خواستند از هرگونه اقدام جهت تعطیلی واحدها بدون هماهنگی با ستاد خودداری نمایند. . ضمنا ایشان به مدیران استان اعلام کردند در صورت نیاز شخصا نیز از مدیران ارشد در تهران پیگیری های لازم را جهت رفع مشکلات خواهند نمود.