ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، ۲۵ ام آبان, ۱۳۹۵، ساعت ۱۸:۰۰

مصوبات

دستور

۱-گزارش دبیر جلسه در خصوص عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ۲- گزارش مصوبات کارگروه فرعی

استانی

زمان مکان

سه شنبه - ۲۵ ام آبان, ۱۳۹۵, ساعت ۱۸:۰۰
سالن باغستان سازمان جهاد کشاورزی

اعضا

در ابتدای جلسه آیاتی از قرآن کریم توسط قاری محترم تلاوت و فرازی از وصیت نامه شهید صفر شفیعی در جلسه خوانده شد .سپس استاندار محترم به قسمت اول وصیت نامه شهید عزیز مبنی بر اینکه " تا می توانیم در راه خدا قدم برداریم " اشاره نمودند و اعلام نمودند که همگی ما می بایست در این راه قدم برداریم . ضمنا ایشان به صحبتهای مقام معظم رهبری در ابتدای سال اشاره نمودند و عنوان نمودند که همه ارگانها می بایست در راستای حمایت همه جانبه از تولید بدون دستور کارگروه و بر مبنای فرمایشات مقام معظم رهبری اقدام نموده و فرمایشات ایشان را سرلوحه کار خود قرار داده و رفع موانع تولید را به عنوان اصل مهم در تمامی فعالیتهایشان دانسته و بر مبنای آن اقدام نمایند.

پس از آن آقای پرزحمت به حاضرین جلسه خیر مقدم گفته و گزارش کلی از عملکرد کارگروه تسهیل در سال ۹۵ ارائه نمودند. بر اساس این گزارش در سال جاری ۱۲ جلسه کارگروه اصلی و ۱۳۴ جلسه کارگروه فرعی تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شده که منجر به تصویب ۴۵۰ مصوب مربوط به ۳۰۶ واحد صنعتی ، معدنی ، کشاورزی و گردشگری گردیده است.

     در ادامه پیرو بازدید استاندار محترم از ناحیه صنعتی دانسفهان ، مشکلات ۶ واحد مستقر در آن ناحیه و همچنین ۴ واحد صنعتی دیگر که مشکلات آنان در کارگروه فرعی مرتفع نگردیده بود در جلسه مطرح گردید و  اعضاء جلسه پس از شنیدن موارد و مشکلات از زبان مدیران عامل واحدهای تولیدی ضمن تبادل نظر تصمیمات لازمه را اتخاذ نمودند.