ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، ۰۳ ام آذر, ۱۳۹۵، ساعت ۱۸:۰۰

مصوبات

دستور

۱-گزارش دبیر جلسه در خصوص عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ۲- گزارش مصوبات کارگروه فرعی ۳- بررسی و تصمیم گیری پیرامون مشکلات واحدهای تولیدی

استانی

زمان مکان

چهارشنبه - ۰۳ ام آذر, ۱۳۹۵, ساعت ۱۸:۰۰
سالن باغستان سازمان جهاد کشاورزی

اعضا

در ابتدای جلسه آیاتی از قرآن کریم توسط قاری محترم تلاوت و فرازی از وصیت نامه شهید سید حسن طاهرخانی در جلسه خوانده شد . پس از آن آقای پرزحمت به حاضرین جلسه خیر مقدم گفته و گزارش کلی از عملکرد کارگروه تسهیل در سال ۹۵ ارائه نمودند. بر اساس این گزارش در سال جاری ۱۳ جلسه کارگروه اصلی و ۱۳۴ جلسه کارگروه فرعی تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شده که منجر به تصویب ۴۵۰ مصوب مربوط به ۳۰۶ واحد صنعتی ، معدنی ، کشاورزی و گردشگری گردیده است.

در ادامه پیرو بازدید استاندار محترم از ناحیه شهر صنعتی البرز و نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته آن ، مشکلات ۸ واحد تولید کننده قطعات خودرو ، یک واحد تولید کننده لعاب کاشی و سرامیک ، یک واحد تولیدی دانش بنیان و یک واحد گردشگری در جلسه مطرح گردید و اعضاء جلسه پس از شنیدن موارد و مشکلات از زبان مدیران عامل واحدهای تولیدی ضمن تبادل نظر تصمیمات لازمه را اتخاذ نمودند.

     در انتهای جلسه استاندار محترم ضمن اشاره مجدد به بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال جاری و نامگذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، این موضوع را اصل دانستند و از اعلام نمودند کلیه دستگاههای اجرایی می بایست در راستای رسیدن به اهداف تعیین شده توسط مقام معظم رهبری قدم بردارند و در این راه هر اقدامی که نیاز باشد می بایست انجام دهند . ایشان رفع مشکلات واحدهای تولیدی را از جمله اقدامات موثر در راستای نیل به اهداف مذکور دانستند.