ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، ۰۹ ام دى, ۱۳۹۵، ساعت ۰۸:۰۰

مصوبات

دستور

۱-گزارش دبیر جلسه در خصوص عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ۲-گزارش مصوبات کارگروه فرعی ۳-بررسی مشکلات واحدهای صنعتی استان

استانی

زمان مکان

پنجشنبه - ۰۹ ام دى, ۱۳۹۵, ساعت ۰۸:۰۰
سالن جلسات دفتر استاندار

اعضا

در ابتدای جلسه آیاتی از قرآن کریم توسط قاری محترم تلاوت و فرازی از وصیت نامه شهید سرافراز اسد زاده در جلسه خوانده شد . سپس استاندار محترم ضمن تبریک روز نهم دیماه به حاضرین این روز را یکی از مهمترین روزهای بعد از انقلاب و همچون ۲۲ بهمن دانستند و عنوان نمودند در این روز ملت ایران یکدلی و همراهی خود با حکومت را به جهانیان اثبات کردند و به همگان ولایت مداری خود را با خلق حماسه ۹ دی نشان دادند . ایشان هفتم دی را نیز روز مهم و گرامی برای مردم استان قزوین اعلام نمودند و از مردم استان به لیلی حضور پر شور در تمامی مراحل انقلاب اسلامی تشکر نمودند. ضمنا ایشان از همه حاضرین خواستند که همچون مردم در روز نهم دی عمل نمایند و هر روز برایشان همچون نهم دیماه باشد.

پس از آن جناب آقای پرزحمت دبیر محترم جلسه به حاضرین جلسه خیر مقدم گفته و گزارشی از عملکرد کارگروه تسهیل در سال ۹۵ ارائه نمودند. بر اساس گزارش ایشان در سال جاری ۱۹ جلسه کارگروه اصلی و ۱۵۵ جلسه کارگروه فرعی تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شده که منجر به تصویب ۵۱۱ مصوب مربوط به ۳۳۶ واحد صنعتی ، معدنی ، کشاورزی و گردشگری گردیده است. ضمنا ایشان عنوان نمودند از ۴۴۷ مصوب کارگروه تا تاریخ ۰۳/۰۹/۱۳۹۵ ، ۳۲۰ مصوب انجام شده ، ۱۱۵ مصوب در دست اقدام بوده و ۱۲ مصوب نیز به دلیل عدم اقدام توسط متقاضیان انجام نشده است.

در ادامه با توجه به دعوت برخی از مدیران واحد تولیدی که مشکلات آنها در کارگروه فرعی رفع نشده بود جهت حضور در جلسه ، از آنها دعوت به عمل آمد تا ضمن ارائه توضیحات کاملی از شرایط و مشکلات موجود ، درخواست خود ارائه نمایند. اعضاء اصلی جلسه نیز پس از شنیدن موارد و مشکلات ضمن تبادل نظر تصمیمات لازمه را اتخاذ نمودند.