ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، ۱۸ ام اسفند, ۱۳۹۵، ساعت ۱۸:۳۰

مصوبات

دستور

- بررسی مشکلات واحدهای تولیدی

استانی

زمان مکان

چهارشنبه - ۱۸ ام اسفند, ۱۳۹۵, ساعت ۱۸:۳۰
سالن جلسات استانداری

اعضا

پس از تلاوت قرآن و قرائت وصیت نامه شهید والا مقام اسلام  شهید محمد علی جباری جناب آقای مهندس پرزحمت ضمن تسلیت به مناسبت شهادت بانوی دو عالم ، گزارشی از اقدامات کارگروه تسهیل در سال جاری ارائه نمودند.

بر اساس گزارش ایشان در استان قزوین تاکنون ۲۷ جلسه اصلی و ۱۹۲ جلسه فرعی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل گردیده که منجر به تصویب ۶۱۰ مصوب مربوط به ۴۰۲ واحد تولیدی گردیده و طبق پیگیریهای انجام شده از تعداد ۵۴۳ مصوب تا تاریخ ۲۵/۱۱/۱۳۹۵ ، تعداد ۳۸۹ مصوب ( حدود ۷۲ درصد ) اجرایی شده و ۱۴۲ مصوب ( ۲۶ درصد ) در دست اقدام و ۱۲ مصوب ( ۲ درصد ) به دلیل عدم اقدام متقاضیان اجرایی نشده است.

در ادامه با توجه به اهمیت موضوعات جلسه از مدیران واحدهای تولیدی دعوت به عمل آمد تا ضمن حضور در جلسه توضیحات و شرح کوتاهی از مشکلات را ارائه نمایند و سپس اعضا تصمیمات لازمه را اخذ نمودند.

در پایان جناب آقای دکتر حبیبی ایام فاطمیه را به حاضرین تسلیت عرض نموده و اعلام نمودند طبق گزارش کشوری که به استحضار ریاست محترم جمهور نیز رسانده شده است ،  استان قزوین از حیث برگزاری جلسات کارگروه اصلی تسهیل و رفع موانع تولید در رتبه اول کشور میباشد و این دستاورد را زحمت کلییه دستگاههای استان دانسته و از اعضا تشکر و قدردانی نمودند.