ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، ۲۷ ام مهر, ۱۳۹۶، ساعت ۱۲:۳۰

مصوبات

دستور

۱- بررسی مشکلات شرکتهای گروه فرزانگان در استان قزوین

استانی

زمان مکان

پنجشنبه - ۲۷ ام مهر, ۱۳۹۶, ساعت ۱۲:۳۰
کارخانه فورج البرز

اعضا

جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید شروع و پس از آن آقای مهندس پرزحمت دبیر جلسه ضمن خوش آمد گویی به اعضا از مدیر عامل شرکت فورج خواستند موضوعات مربوطه را مطرح نماید.

مدیر عامل فورج البرز به نمایندگی از شرکتهای گروه فرزانگان در استان قزوین توضیحاتی را در خصوص گروه فرزانگان و شرکتهای زیر مجموعه و همچنین مشکلات موجود اعلام نمودند. ضمنا ایشان ادامه برگزاری جلسات در محل کارخانجات ، تقسیط بلند مدت بدهی مالیاتی و تامین اجتماعی و تشکیل میز خدمت تخصصی خودرو در استان را پیشنهاد نمودند.

در ادامه مدیر عامل هلدینگ فرزانگان توضیحاتی را در مورد فعالیتهای هلدینگ در کشور ارائه نمودند و اعلام نمودند آمادگی دارند در صورت مساعدت استان ، نسبت به اجرای طرح توسعه در شرکتهای موجود هلدینگ و همچنین سرمایه گذاری جدید اقدام نمایند.

پس از آن جناب آقای دکتر داوود محمدی نماینده محترم مردم شریف قزوین ، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از برگزاری جلسه در محل کارخانه جهت آشنایی اعضا با محیط کارخانه و مشاهده مشکلات از نزدیک ، اعلام نمودند کلیه دستگاههای اجرایی استان همچون گذشته آمادگی دارند با سرمایه گذاران در چهار چوب قوانین و مقررات حداکثر مساعدت را داشته باشند . ضمنا ایشان قول همکاری کامل در خصوص رفع مشکلات شرکتهای گروه در استان را از طریق کمیسیون اصل ۹۰ داده و از مدیر عامل هلدینگ درخواست نمودند همانگونه که ارگانهای دولتی متعهد میگردند و میبایست طبق تعهد خود اقدام نمایند ، ایشان نیز در صورت تعهد از جمله تعهد ایجاد اشتغال به تعهد خود پایبند باشند تا با برگزاری جلسات بتوانیم در رفع مشکلات اشتغال استان نیز قدمی برداشته باشیم.

در پایان ضمن تاکید بر اجرای مصوبات قبلی کارگروه در خصوص عدم قطع خدمات توسط دستگاههای خدمات رسان و بانکها بدون اعلام قبلی به کارگروه یا فرمانداریها ،  پس از تبادل نظر اعضا در خصوص درخواستهای ارائه شده تصمیمات لازم اتخاذ گردید.