ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، ۰۵ ام خرداد, ۱۳۹۷، ساعت ۱۱:۰۰

مصوبات

دستور

۱- ترمو پلاست ( محیط زیست ) ۲- مهرام (شهرداری الوند) ۳- لوازم خانگی پارس ( امور مالیاتی ، تامین اجتماعی ، بانک رفاه ، آب ، برق ، گاز) ۴- آقای عادل طاهرخانی (بانک سپه) ۵- صنعت سبز کاسپین (بانک صنعت و معدن ) ۶- پرشیا کابل(بانک ملت )

استانی

زمان مکان

شنبه - ۰۵ ام خرداد, ۱۳۹۷, ساعت ۱۱:۰۰
سالن جلسات دفتر استاندار

اعضا

پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید   جناب آقای مهندس پرزحمت ریاست سازمان صنعت ، معدن و تجارت ضمن خیر مقدم به مدیران حاضر در جلسه و همچنین جناب آقای بابایی صالح نماینده محترم مردم شریف بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان  ، گزارشی از عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال جاری ارائه نمودند . بر اساس گزارش ایشان در سال جاری ۲ جلسه کارگروه اصلی به ریاست استاندار محترم ، ۴ جلسه به ریاست معاونت محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری و ۱۲ جلسه فرعی در استان برگزار گردیده که منجر به تصویب ۹۷ مصوب مربوط به ۵۸ واحد صنعتی گردیده است.

در ادامه جناب آقای بابایی صالح ضمن تشکر از تشکیل جلسات کارگروه در استان ، در خصوص بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولین نظام صحبت نمودند . ایشان از موارد مهم مد نظر مقام معظم رهبری اجرای کامل اصل ۴۴ قانون اساسی ، استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی صرفا در بخش خصوصی و لزوم تخصیص اعتبار و توجه به مناطق روستایی ، عشایری و شهرهای زیر ده هزار نفر عنوان نمودند. ایشان در پایان سخنان خود از کلیه مسئولین استانی درخواست نمودند تا در شرایط کنونی که تولید نیاز به حمایت واقعی دارد ، اهتمام بیشتری داشته باشند و اقداماتی انجام ندهند که به نوعی خود باعث مانع در بخش تولید گردند. ضمنا ایشان از کلیه دستگاهها خواستند تا مشکلات فی مابین که باعث مشکلات برای تولید و مردم میگردد را در اسرع وقت رفع نمایند.

     در جلسه از مدیران واحدهای تولیدی دعوت به عمل آمد تا ضمن ارائه گزارش از واحد تولیدی ، درخواست خود را ارائه نمایند. اعضا نیز پس از بررسی و تبادل نظر ، مصوبات مربوط را تصویب نمودند.